PhDr. Erika Majorošová

Maklérka v spoločnosti Diamond Reality Prešov

Informácie o maklérovi

Narodila som sa v Brezne, a po ukončení strednej priemyselnej školy som pracovala 12 rokov v Slovenských Telekomunikáciách. Od roku 2000 do roku 2015 som pracovala v rodinnej firme, kde som sa musela naučiť od manuálnej práce, práce s počítačom, ekonomiky, objednávok, výroby, plánovania, manažmentu a miezd všetko, aby sme mohli ako firma prosperovať. Popri práci v rodinnej firme som ešte absolvovala trojročný študijný program bytový dizajn a vysokú školu.

Na vysokej škole som načerpala vedomosti z oblasti personálneho manažmentu, práva, psychológie, sociológie a ekonómie, čo som potom aj prakticky využila vo svojom profesijnom živote. Svoju kariéru realitného makléra som začal v roku 2015, v nemenovanej realitnej kancelárii v Prešove a neskôr realitnej kancelárii Diamond Reality, s.r.o. so sídlom v Košiciach, ale s pobočkou v Prešove.

Popri práci realitného makléra som úspešne ukončila kurz, akreditovaný MŠ SR, s názvom „Realitný obchod v praxi", ktorý organizuje Slovenská realitná akadémia a mám licenciu Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Práca realitného makléra ma veľmi baví a napĺňa zároveň, pretože nie je jednotvárna. Aazda najväčšiu radosť mám z toho, keď sa mi podarí nájsť bývanie pre mojich klientov a vidím, že moji klienti sú šťastní, pretože našli svoj vysnívaný domov. 

Certifikáty

undefined undefined

Zobraziť viac

Služby

Prehľad služieb, ktoré maklér ponúka alebo vám vie zabezpečiť ich poskytnutie.